Najnowsze oferty pracy

  • Pomocnik Kowala / Okrawacz

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Montaż narzędzi na prasach okrojczych; Usuwanie wypływki z odlewu metalowego z wykorzystaniem pras mimośrodowych; Realizacja zadań zgodnie z planem produkcyjnym; Dbałość o realizację zadań o charakterze produkcyjnym związanych z obsługą maszyn i urządzeń;
Zobacz więcej ofert pracy

Formierz odlewnik

Vinderen Mikspol Sp. z o.o.
Sochaczew
praca stacjonarna
4111 dni temu

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Sochaczew

Zadania:

  • przygotowywaniem i wykonywanie form gipsowych, z tworzyw sztucznych lub innych materiałów, służących do wykonywania odlewów z betonu architektonicznego, formowanie ręczne

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe,
  • minimum roczne doświadczenie w zawodzie, mile widziane doświadczenie jako malarz, lakiernik, stolarz lub doświadczenie jako laminator,
  • zdolności manualne, zainteresowania techniczne,
  • wysoki poziom motywacji do pracy i zaangażowania w pełnione obowiązki,

Oferujemy:

  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
  • Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
  • Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
  • Zmianowość: jedna zmiana
Prosimy o załączenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).