Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Flex/Flash Developers

Microinput Consulting Group
Warszawa
praca stacjonarna
4851 dni temu

Ogłoszenie numer: 155699, z dnia 2011-07-08

poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Microinput Consulting Group poszukuje developerów Adobe Flex, którzy posiadają udokumentowane doświadczenie i wiedzę, oraz są odpowiedzialni i solidni. Szukamy programistów/developerów Adobe Flex/Flash z minimum rocznym doświadczeniem. Kandydaci powinni wykazać się praktycznym doświadczeniem w programowaniu językiem Actionscript.

Jako developer Flex będziesz zaangażowany/a w:

  • międzynarodowe, ciekawe i innowacyjne projekty związane z rozwojem nowoczesnych technologii webowych dedykowanych dla sektora farmaceutycznego, bankowego i administracji publicznej,
  • analizę, projektowanie i tworzenie oprogramowania wraz z dokumentacją techniczną,
  • projektowanie elektronicznych formularzy Flex,
  • programowanie aplikacji webowych,
  • cały proces produkcji oprogramowania dedykowanego dla danego Klienta.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • dobra znajomość technologii Adobe Flex, potwierdzona, co najmniej rocznym doświadczeniem zawodowym,
  • znajomość ActionScript 3.0 lub 4.0,
  • znajomość podstaw Flash,
  • znajomość podstaw HTML, CSS, JavaScript,
  • b. dobra znajomość języka angielskiego,
  • odpowiedzialność, solidność,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w dynamicznym zespole.

Oferujemy

  • prace w międzynarodowym zespole,
  • możliwość rozwoju kwalifikacji programistycznych,
  • szkolenia z zakresu oferowanego oprogramowania,
  • możliwość awansu w strukturach firmy,
  • laptop, telefon komórkowy,
  • prywatną opiekę medyczną po zakończeniu okresu próbnego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dodatkowe wynagrodzenie za efektywną pracę, miłą i przyjazną atmosferę pracy.