Zobacz więcej ofert pracy

Flash Animator

Imperion Studio
Warszawa
praca stacjonarna
7025 dni temu

Ogłoszenie numer: 10452, z dnia 2005-04-25

Agencja interaktywna Imperion Studio, pilnie poszukuje osób na stanowiska

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna bedzie za tworzenie stron animacji/historyjek flashowych na potrzeb klientow

Wymagania

Podstawowe wymagania techniczne: - doskonala znajomosc Flasha MX na potrzeby animacji - znajomosc animacji poklatkowej - znajomosc anatomii i umiejetnosc animowania postaci ludzkich - doswiadczenie w tworzeniu filmikow w stylu komiksu Wymagania personalne: - wysoka kultura osobista - swobodna komunikatywnosc z klientami w mowie i pismie - uzdolnienie graficzne - wyczucie estetyczne, kreatywnosc - solidnosc/dokladnosc, szczegolowosc - terminowosc, punktualnosc - zdolnosc szybkiego uczenia - niepalacy

Oferujemy

Oferujemy prace w biurze pod Warszawa w pelnym wymiarze godzin lub praca zdalna