- zakres obowiązków wynikający z ustawy z dnia 29 listopada 2000r. Prawo Atomowe oraz z Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 11 stycznia 2023 r. w sprawie warunków bezpiecznego stosowania promieniowania jonizującego dla wszystkich rodzajów ekspozycji medycznej,
- realizacja zadań w Zakładzie Radiologii (MMG,RM,TK),
- realizacja zadań w Zakładzie Medycyny Nuklearnej.
- wykształcenie wyższe w dziedzinie Fizyka Medyczna na poziomie magisterskim,
- mile widziane uprawnienia Inspektora Ochrony Radiologicznej.
- zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę (inne formy do uzgodnienia),
- dopłatę do wypoczynku oraz inne świadczenia socjalne,
- możliwość podnoszenia kompetencji poprzez udział w szkoleniach,
- pracę w przyjaznej atmosferze.
Poznaj
Szpital Specjalistyczny w Pile
Przede wszystkim chory, w Nim odnajdujemy siłę do ciężkiej pracy
Szpital Specjalistyczny w Pile to samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej, którego głównym celem jest zaspokajanie potrzeb zdrowotnych mieszkańców miasta Piły i okolic. Lokalizacja Szpitala z dala od zgiełku komunikacji miejskiej oraz otoczenie pięknymi leśnymi terenami stanowią dodatkowe walory estetyczne, a bliski kontakt z naturą (park-tarasy spacerowe) przyspieszają powrót do zdrowia.
Proponujemy opiekę medyczną o zindywidualizowanym podejściu, zogniskowaną na potrzeby pacjenta. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług medycznych, respektowanie praw pacjenta i ciągłe kształcenie personelu medycznego. Świadczymy szybką i kompleksową diagnostykę, leczenie i rehabilitację, prowadzimy działalność dydaktyczną w dziedzinie nauk medycznych w ramach szkolenia lekarzy i innych zawodów medycznych, a w odrębnym zakresie zawodów niemedycznych.
Pragniemy stale doskonalić poziom świadczonych usług, zwiększyć wiarygodność Szpitala na rynku oraz spowodować wzrost zaufania pacjentów. Prowadzimy badania ankietowe, oceniające poziom zadowolenia pacjentów. Pozyskane w ten sposób informacje dają nam możliwość spojrzenia na jakość świadczonych usług przez pryzmat oczekiwań Państwa i służą poprawie jakości usług medycznych udzielanych w naszym Szpitalu. Zwiększamy świadomość personelu w takich obszarach jak: nadzór nad aparaturą medyczną, kontrola zakażeń szpitalnych, ujednolicenie i wdrożenie procedur higienicznych i związane z nim ujednolicenie polityki dotyczącej gospodarki lekiem, udoskonalenie dokumentacji medycznej, a nadrzędnie poprawa opieki nad pacjentem i jego bezpieczeństwem podczas hospitalizacji.
W 2021 roku otrzymaliśmy diamentowy certyfikat ESO ANGELS dla Oddziału Neurologii z Pododdziałem leczenia Udarów Mózgu. Jest to światowe wyróżnienie w zakresie leczenia udarów mózgu. Nasze oddziały rozwijają się o nowoczesny sprzęt medyczny. W bezpieczny sposób i zgodnie z obowiązującymi standardami, zabezpieczamy chorych wymagających interwencji chirurgicznej w zakresie ośrodkowego układu nerwowego, głowy i szyi. Jesteśmy w posiadaniu światowej klasy zestawu do neuronawigacji oraz mikroskopu operacyjnego za blisko 2 mln zł, dzięki czemu możemy mówić o ogromnym rozwoju naszych oddziałów Neurochirurgii oraz Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej, a także wielu innych specjalizacji zajmujących się opieką nad pacjentami onkologicznymi.
Nasze doświadczenie, wiedza oraz troskliwość zostały docenione. W 2022 r. zdobyliśmy certyfikat akredytacyjny, co stanowi dowód, iż nasz Szpital cechuje się wysokim poziomem funkcjonowania oraz dobrą jakością udzielanych świadczeń.