Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Finance Manager

KST Konsulting sp. z o.o,
wielkopolskie
praca stacjonarna
5255 dni temu

Ogłoszenie numer: 90633, z dnia 2010-02-25

jest firmą konsultingową w branży rolnej zarządzającą gospodarstwami rolnymi, świadczącą również usługi księgowe dla swoich klientów. Obecnie poszukujemy osobę, która dołączy do zespołu zarządzającego.

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • Zarządzanie działem księgowości i administracji
  • Sporządzanie ekspertyz finansowych na potrzeby usług konsultingowych oraz dla zarządzanych spółek
  • Udział w rozwoju firmy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach Rachunkowość, Finanse, Ekonomia lub pokrewne
  • Min. 4 letnie doświadczenie na stanowisku Finance Manager lub podobnym
  • Wiedza z zakresu podatków oraz zagadnień finansowych
  • Zdolności analityczne, umiejętność podejmowania decyzji
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
  • Licencja na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Umowę o prace, dobre warunki finansowe
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Wraz z sukcesem firmy możliwość awansu oraz rozwoju zawodowego