Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Szkocja
FACHOWCY-BUDOWLAŃCY DO PRACY W SZKOCJI

247staff
Szkocja
praca stacjonarna
6550 dni temu

Ogłoszenie numer: 22298, z dnia 2006-08-11

247staff

247staff jest jedną z lokalnych firm dostarczających pracownikow różnych profesji, która posiada ponad 40 oddziałów na całym świecie. Firma istnieje na rynku od ponad 5 lat i charakteryzuje się wysoką kulturą oraz dobrą reputacją.

Miejsce pracy: Szkocja

Opis stanowiska

Galwanotechnicy, ślusarze MIG/TIG, operatorzy prasy, płytkarze, elektrycy, hydraulicy, kierowcy wywrotek/tirów, ciężarówek, autobusów, tynkarze, stolarze, sprzątaczki, monterzy okien i drzwi, pracownicy produkcyjni i administracyni.

Wymagania

Podstawy języka angielskiego. Doświadczenie w zawodzie. Mile widziane referencje. CV w j.angielskim proszę przesyłać na magda.p@247staff.com z podaniem zawodu w tytule e-maila.

Oferujemy

Stawki OD min.5.05/L brutto - zawody produkcyjne. Organizujemy zakwaterowanie, koszt ponosi kandydat. Pomoc w wypełnianiu formalności. Opieka polskiego konsultanta.