Zobacz więcej ofert pracy

Export-Manager

Perfecta Centrum Reklamy
Wrocław
praca stacjonarna
6814 dni temu

Ogłoszenie numer: 17616, z dnia 2006-01-30

Projektant i producent wyrobów reklamowo-użytkowych

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

- organizacja sprzedaży wyrobów produkowanych lub dystrybuowanych przez firmę Perfecta Centrum Reklamy, - pozyskiwanie nowych klientów dla zleceniodawcy oraz prowadzenie działań marketingowych, - prowadzenie negocjacji handlowych, - sporządzenie ofert oraz organizacja ich dystrybucji, - współudział w tworzeniu, wymyślaniu wyrobów, - budowanie korzystnego wizerunku i reprezentowanie firmy w czasie spotkań.

Wymagania

- wykształcenie średnie / wyższe ( preferowane techniczne), - bardzo dobra znajomość minimum jednego języka obcego, - doświadczenie w handlu zagranicznym, - przyjazna osobowość, umiejętność nawiązywania kontaktów,samodzielność, umiejętność negocjacji handlowych, - charyzma :-) - prawo jazdy.

Oferujemy

Oferujemy ciekawą, ambitną, samodzielną pracę, pozbawioną monotonii, w szybko rozwijającej się firmie.