Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Export Manager (Europa Południowa)

IPK Sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
6255 dni temu

Ogłoszenie numer: 32217, z dnia 2007-08-03

Naszym klientem jest firma produkcyjno – dystrybucyjna o międzynarodowym zasięgu. W związku z jej dynamicznym rozwojem poszukujemy zaangażowanych i zorientowanych na cele osób na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Nr Ref.: EM - TS/07/07

Opis stanowiska

Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało osiąganie założonych celów w zakresie wielkości sprzedaży, dystrybucji i promocji na rynku Europy Południowej.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne, - Minimum dwuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale handlowym lub dziale eksportu związane z kształtowaniu polityki cenowej, polityki promocyjnej, polityki dystrybucji i strategii działania na rynku europejskim, - Doświadczenie w planowaniu i rozwijaniu sprzedaży eksportowej na rynku europejskim, - Doskonała umiejętność prowadzenia negocjacji poparta doświadczeniem, - Biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji, - Mile widziana znajomość drugiego języka obcego w stopniu dobrym (rumuński, bułgarski, niemiecki), - Dynamizm i samodzielność w działaniu, - Nastawienie na cele, zadania i współpracę w zakresie realizacji celów firmy.

Oferujemy

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, - Możliwość rozwoju zawodowego, - Niezbędne narzędzia pracy.