Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Export Manager – dział materiałów eksploatacyjnych

Teletorium sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
4805 dni temu

TelForceOne Spółka Akcyjna to największy polski importer, dystrybutor oraz producent urządzeń mobilnych i akcesoriów do nich. Spółka wchodzi w skład Grupy Kapitałowej TelForceOne, która od marca 2007 roku jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, posiada sieć partnerów w Polsce i Europie oraz nowoczesne Centrum Dystrybucyjno-Logistyczne. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że TelForceOne jest dla wielu solidnym i sprawdzonym partnerem. Zapewniamy szeroki wybór produktów oraz wysoką jakość obsługi - wszystko elastycznie dopasowane do potrzeb Klienta. Silną pozycję zdobyliśmy dzięki konsekwencji i profesjonalizmowi. Przywiązujemy wagę przede wszystkim do wiedzy, jakości i dostępności.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: MEM/11/WR

Zakres obowiązków na tym stanowisku:
  • pozyskiwanie klientów na terenie Bułgarii, Węgier, Słowenii (kontakt telefoniczny i mailowy)
  • dbanie o terminowy spływ należności / dbanie o terminowość płatności realizowanych transakcji)
  • sporządzanie raportów w Excelu
  • utrzymywanie długofalowych relacji handlowych z kontrahentami firmy
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • negocjacje cen i warunków transakcji
  • monitorowanie rynku i konkurencji
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, podstawy Excela)
  • biegła znajomość języka angielskiego (znajomość języka bułgarskiego i/lub węgierskiego będzie dodatkowym atutem)
  • mile widziane doświadczenie zawodowe
  • komunikatywność
  • rzetelność
  • dyspozycyjność
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność negocjacji
  • inicjatywa w działaniu
  • zorientowanie na sukces
Oferujemy:
  • pracę dla lidera rynku w swojej branży
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w młodym zespole
  • wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników

Informujemy, że skontaktujemy się telefonicznie tylko z wybranymi kandydatami.