Zobacz więcej ofert pracy

Event Manager

BMG Entertainment Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4391 dni temu

Ogłoszenie numer: 218217, z dnia 2012-07-09

BMG Entertainment Sp. z o.o. właściciel Rozrywkowego Centrum Miasta Hulakula poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: EM/06/12

Opis stanowiska

  • Realizacja, koordynacja i rozliczanie projektów eventowych
  • Przygotowywanie ofert, prezentacji oraz scenariuszy eventowych
  • Tworzenie oraz zarządzanie kalendarzem imprez
  • Negocjowanie ofert z podwykonawcami
  • Podtrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z Klientami

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie mile widziane wyższe
  • Min. rok doświadczenia na stanowisku związanym z projektowaniem i realizacją imprez eventowych
  • Doświadczenie w pracy w agencji eventowej mile widziane
  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i innych
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie połączone z motywacyjnym systemem prowizyjnym
  • Samodzielne stanowisko
  • Niezbędne narzędzia pracy