Najnowsze oferty pracy

  • Bufetowa - Kasjer

    Dussmann Polska Sp.z o.o.   Święte (pow. średzki, gm. Środa Śląska)    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie  pełny etat
    10 godz.
    Twoje zadania: Obsługa kasy fiskalnej; Wydawanie posiłków; Przygotowywanie kanapek, sałatek i deserów; Oczekujemy: Chęci do podjęcia pracy na stałe; Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne; Dojazd we własnym zakresie;
  • Pracownik obsługi hotelowej

    Lions Entertainment   Grecja, Chalkidiki, Thassos    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie / o pracę tymczasową  tymczasowa/dodatkowa  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 godz.
    Do Twoich głównych zadań będzie należało: obsługa gości hotelowych; sumienne wykonywanie swoich obowiązków; bycie wizytówką firmy;
  • Pracownik baru

    Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ   Lubartów, ul. Lubelska 95 B    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat
    7 dni
    Twoje główne zadania: zapewnienie profesjonalnej obsługi i budowanie pozytywnych relacji z Klientami; przygotowywanie pizzy zgodnie ze standardami Baru; dbałość o porządek i czystość na stanowisku pracy; obsługa kasy fiskalnej;
Zobacz więcej ofert pracy

Event Manager - Barman

Magnacka
Zielona Góra
praca stacjonarna
4324 dni temu

Ogłoszenie numer: 233343, z dnia 2012-09-13

Magnacka

Firma z branży muzyczno-gastronomicznej o renomowanej pozycji na rynku w związku z rozwojem poszukuje pracowników.

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska

Praca na tym stanowisku polega na profesjonalnej obsłudze Gości baru klubu muzycznego.
Do obowiązków barmana należeć będzie udzielanie wszelkich informacji związanym z menu i ofertą oraz znajomość alkoholi segmentu premium, Znajomość sztuki barmańskiej i baristycznej.

Do obowiązków będzie również należało organizacja eventów dla obecnych jak i przyszłych klientów baru oraz koordynacji wszelkich działań z tym związanych.
Idealny kandydat powinien również potrafić zająć barwną dyskusją.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie;
  • umiejętność organizacji eventów;
  • zapewnienie wysokiej jakości organizowanych imprez,
  • koordynacja wszystkich działań związanych z przygotowaniem i realizacją imprez;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem;
  • gotowość do pracy zmianowej (głównie popołudniowa);
  • umiejętność pracy w zespole;
  • nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista;
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna będzie mile widziana;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • zorientowanie na wysoki poziom świadczonych usług.
  • znajomość branży muzycznej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • interesującą pracę w dynamicznym, młodym zespole;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie;
  • możliwość dodatkowo wynagrodzenia prowizyjnego.