Zobacz więcej ofert pracy

Embriolog

InviMed-W Europejskie Centrum Macierzyństwa Wrocław
Wrocław
praca stacjonarna
5985 dni temu

Ogłoszenie numer: 44807, z dnia 2008-05-30

działa w Polsce od 2002 roku. Wtedy powstała pierwsza placówka medyczna – w Warszawie. W czerwcu 2006 roku zostały otwarte dwie kolejne kliniki InviMed - w Poznaniu i we Wrocławiu. Działalność klinik opiera się na diagnozowaniu i leczeniu niepłodności. Przeprowadzane są zabiegi inseminacji i in vitro. Zespół InviMedu tworzą specjaliści: ginekolodzy, androlodzy, embriolodzy, psycholodzy. Kliniki wyposażone są w najnowszą aparaturę medyczną i laboratoryjną, spełniającą wszelkie normy Unii Europejskiej.

Embriolog

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Embriolog. praca w laboratorium InviMed Wrocław.

Wymagania

  • kandydat/kandydatka po ukończonych studiach wyższych, kierunek biologia/ biotechnologia
  • doświadczenie w pracy laboratoryjnej
  • wiedza z zakresu biologii rozrodu, hodowli tkanek
  • wymagana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • ciekawą pracę w doświadczonym zespole,
  • rozwijanie swojej wiedzy poprzez szkolenia na miejscu i udział w sympozjach zagranicznych.
  • możliwość awansu