Zobacz więcej ofert pracy

ELEKTRYK

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
6080 dni temu

Ogłoszenie numer: 37350, z dnia 2007-12-06

SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O.(1428/3) Agencja Pracy Tymczasowej zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów.

ELEKTRYK

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: PO/SP/ELEKTRYK

Opis stanowiska

Poszukujemy mężczyzn do wykonywania prac na stanowisku elektryka.

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe - elektryczne - praktyczna znajomość pracy na stanowisku elektryka - uprawnienia SEP min. 1kV - dyspozycyjność - umiejętność pracy w zespole - chęć do pracy - brak przeciwwskazań do podjęcia pracy na w/w stanowisku

Oferujemy

- stałą prace 5 dni w tygodniu - stałe wynagrodzenie godzinowe praca w dużej firmie produkcyjnej / utrzymanie ruchu. - dla osób uczących się zaocznie wynagrodzenie wynosi 9 zł brutto/h = około 1512 zł brutto/miesiąc