Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Pruszków
ELEKTRYK / MECHANIK

Masfalt Sp. z o.o.
Pruszków
praca stacjonarna
6203 dni temu

Ogłoszenie numer: 32713, z dnia 2007-08-21

należąca do międzynarodowego koncernu CRH, lidera na rynku materiałów budowlanych, zajmująca się produkcją mieszanek mineralno-asfaltowych poszukuje pracowników na stanowiska:

Miejsce pracy: Pruszków

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę wytwórni mieszanek mineralno-asfaltowych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: - Wykształcenie średnie techniczne – kierunek elektryczny lub mechaniczny; - Atutem będzie doświadczenie w pracy; - Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów; - Samodzielność w podejmowaniu decyzji; - Sumienność w wykonywaniu zadań;

Oferujemy

- Partnerską atmosferę wśród załogi; - Możliwość rozwoju zawodowego; - Atrakcyjne wynagrodzenie; - Stabilną pracę w renomowanej firmie.