Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Elektryk / Automatyk

Grupa Progres
mazowieckie, Radzymin, Nowy Dwór Mazowiecki, Wołomin, Marki, Łomianki, Warszawa, Mińsk Mazowiecki, Legionowo, Halinów, Sulejówek
praca stacjonarna
3466 dni temu

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 800 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 16 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Miejsce pracy: Radzymin, Nowy Dwór Mazowiecki, Wołomin, Marki, Łomianki, Warszawa, Mińsk Mazowiecki, Legionowo, Halinów, Sulejówek
Nr ref.: EZ/waw/0415

Praca na warszawskim Żeraniu lub Siekierkach.

Zadania:

- obowiązki związane z serwisem, remontem oraz modernizacją kotłów parowych i wodnych z urządzeniami pomocniczymi na obiektach zabudowanych w zakładach energetyki zawodowej i przemysłowej;

Wymagania:

- wykształcenie średnie techniczne o kierunku mechanicznym i min. 3 lata doświadczenia w realizacji remontów w/w urządzeń lub
- wykształcenie zawodowe techniczne o kierunku mechanicznym i minimum 5- letnie doświadczenia w realizacji remontów w/w urządzeń,
- znajomość budowy i technologii remontów kotłów i urządzeń pomocniczych,
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
- samodzielność i odpowiedzialność,
- rzetelność,
- umiejętność rozwiązywania problemów,
- zdyscyplinowanie.

Mile widziane:

- świadectwo Kwalifikacyjne - E grupa 2,
- uprawnienia podstawowe do spawania gazowego i elektrycznego,
- uprawnienia do obsługi akumulatorowych wózków platformowych,
- uprawnienia do obsługi spalinowych wózków widłowych,
- uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie,
- rynkowe wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kompetencji i uzyskiwanych wyników pracy,
- wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy,
- możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia w międzynarodowej firmie.