Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
ELEKTRYK - AUTOMATYK

Coko-Werk Polska Sp. z o.o
Łódź
praca stacjonarna
4750 dni temu
Coko-werk_top.jpg
Coko-werk_logo.jpg

Firma Coko-Werk Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, które jest partnerem i dostawcą podzespołów dla przemysłu samochodowego i sprzętu gospodarstwa domowego. Najwyższej klasy technika, spełnianie surowych wymagań jakościowych i silna orientacja na klienta są gwarantami naszego sukcesu.

Aby wzmocnić nasz zespół poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:
  • wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń,
  • bieżące naprawy maszyn i urządzeń,
  • pozyskiwanie i magazynowanie części zamiennych,
  • prowadzenie dokumentacji dot. napraw i konserwacji.
Umiejętności:
  • 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • uprawnienia elektryczne do 1kV, mile widziane uprawnienia na suwnice,
  • znajomość podstaw elektryki, elektromechaniki, pneumatyki, hydrauliki i mechaniki,
  • doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych (wtrysk) mile widziane,
  • prawo jazdy kat B,
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym i, w razie potrzeby, w weekendy,
  • znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego mile widziana.
Oferujemy:

Oprócz wynagrodzenia odpowiadającego aktualnym wymaganiom rynkowym spotkacie się Państwo z młodym, silnie umotywowanym zespołem i miłym środowiskiem pracy w ekonomicznie stabilnym przedsiębiorstwie.