Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Zielona Góra
ELEKTRYK / AUTOMATYK

IDEA HR Doradztwo Personalne s.c.
Zielona Góra
praca stacjonarna
2929 dni temu

Ogłoszenie numer: 1209106, z dnia 2016-07-22

IDEA HR Doradztwo Personalne (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska

  • Prace prewencyjne, konserwacyjne i remontowe urządzeń elektroautomatyki zlecane przez specjalistów utrzymania ruchu nadzorujących obiekty produkcyjne
  • Lokalizacja uszkodzeń urządzeń i maszyn automatyki oraz ich usuwanie
  • Realizacja prac remontowych podczas postojów planowych instalacji technologicznych
  • Demontaż, remonty, montaż, kalibracja i strojenie urządzeń pomiarowo-regulacyjnych i sterujących
  • Analiza i ocena prawidłowości pracy urządzeń pomiarowo-regulacyjnych i sterujących

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne (automatyka, mechatronika, elektryka lub pokrewne);
  • Mile widziane doświadczenie w branży automatyki oraz elektro automatycznej w zakładzie produkcyjnym;
  • Uprawnienia dozorowe – eksploatacja i dozów;
  • Wiedza z zakresu aparatury kontrolno-pomiarowej, regulacyjnej;
  • Szybkość w podejmowaniu decyzji w warunkach realizacji ciągłego procesu produkcyjnego;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Szansę na rozwój zawodowy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ciekawą pracę na nowoczesnych maszynach