Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Chrzanów
Elektrotechnik/ Automatyk Utrzymania Ruchu

Advisory Group TEST Human Resources
Chrzanów
praca stacjonarna
2425 dni temu

Dla naszego Klienta, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Chrzanów
Nr ref.: 6497

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (automatyk, elektrotechnik, elektronik lub mechatronik)
  • Umiejętność diagnostyki elektrycznych i pneumatycznych układów sterowania
  • Umiejętność obsługi przemienników częstotliwości
  • Znajomość układów bezpieczeństwa Pluto
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane uprawnienia SEP

Obowiązki:

  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń  technologicznych
  • Wykonywanie przeglądów okresowych i prewencyjnych
  • Bieżąca konserwacja urządzeń technologicznych
  • Analiza przyczyn awarii i podejmowanie działań zapobiegawczych
  • Konserwacja i naprawa urządzeń infrastruktury zakładu
  • Praca w systemie dwuzmianowym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • Pracę pełną wyzwań