Zobacz więcej ofert pracy

Elektronik

Inter Sicherheits Service sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5634 dni temu

Ogłoszenie numer: 59551, z dnia 2009-03-12

Firma ISS jest europejskim liderem w dziedzinie produkcji sejfów, kas pancernych oraz szaf na broń. Nasze produkty posiadają polskie, niemieckie oraz europejskie certyfikaty potwierdzające ich najwyższą jakość.

Elektronik

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • samodzielne realizowanie kompletnych projektów
  • tworzenie schematów połączeń przebiegu prądu instalacji elektronicznych i elektromechanicznych
  • prowadzenie i przenoszenie kabli w programie 3D Inventor
  • obsługa ESD grup i elementów konstrukcyjnych,
  • obsługa mikroprocesorów firmy Microchip
  • pisanie, czytanie programów dla procesorów w systemie Embedded
  • pisanie programów w Visal-Basic
  • wykorzystywanie schematów elektronicznych z dwustronnym obłożeniem
  • stosowanie metod ochrony elektromagnetycznej zgodności, oraz montowanie przewodników zgodnie ze schematami prac wytycznych
  • pisanie instrukcji obsługi i opisów produktów w języku angielskim
  • wykonywanie postawionych zadań zgodnie z wyznaczonym czasem,
  • samodzielne dokumentowanie postępu swojej pracy.

Wymagania

  • min 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • umiejętność czytania i tworzenia schematów połączeń i przebiegu prądu instalacji elektronicznych i elektromechanicznych
  • znajomość konstrukcji 3D odnośnie prowadzenie i przenoszenia kabli w programie 3D-Inventor
  • umiejętność czytania i tworzenia instrukcji obsługi i opisów produktów w języku angielskim
  • znajomość i doświadczenie zawodowe w obsłudze ESD grup i elementów konstrukcyjnych
  • doświadczenie w obsłudze Microsoft-Access i opracowaniu bazy danych SQL
  • doświadczenie w obsłudze mikroprocesorów firmy Microchip jak również umiejętność pisania i czytania programów dla tych procesorów w systemie Embedded
  • doświadczenie w pisaniu programów w Visal-Basic dla zastosowań w Windows i DOS
  • doświadczenie w wykorzystaniu schematów elektronicznych z dwustronnym obłożeniem
  • doświadczenie w zastosowaniu metod ochrony elektromagnetycznej zgodności ,oraz montowanie przewodników zgodnie ze schematami prac wytycznych
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym

Oferujemy

  • stabilną prace w rozwijającej się i inwestującej firmie,
  • pełną wyzwań i ciekawą pracę ,
  • pracę w ,ambitnym, młodym i dynamicznym zespole,
  • bardzo wysokie wynagrodzenie powiązane z wynikami, atrakcyjny system premiowy,
  • możliwość podwyższania kwalifikacji
  • inne dodatki do wynagrodzenia np. dodatek nocny lub nadgodziny, wypłacane są zgodnie z kodeksem pracy,
  • zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę i opłacone przez pracodawcę,