Zobacz więcej ofert pracy

Elektronik

KOMI-SOFT Grzegorz Waszczeniuk
mazowieckie
praca stacjonarna
5722 dni temu

Ogłoszenie numer: 57691, z dnia 2009-02-19

Firma zajmująca siedzinami informatycznymi, elektronicznymi oraz elektrycznymi. Poszukujemy:

Elektronik

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: ELE/09

Opis stanowiska

Firma poszukuje elektroników do wykonania urządzeń elektronicznych na zlecenie

Wymagania

Wymagana znajomość jednej z dziedzin:
  • transmisje radiowe danych 433Mhz
  • transmisje danych typu power line
  • beztransformatorowe zasilacze sieciowe
  • technika audio i video, wzmacniacze, przesył danych -znajomość obsługi graficznych wyświetlaczy TFT
  • Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • dalszej perspektywie współpracy możliwość zatrudnienia na umowę o pracę
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.