Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Błonie
elektronik projektant

MERA-BŁONIE SYSTEMY
Błonie
praca stacjonarna
6028 dni temu

Ogłoszenie numer: 40056, z dnia 2008-02-13

Firma technologiczno - produkcyjna. Nowe stanowisko jest związane z rozpoczętym dużym projektem prowadzonym na zlecenie znanej spółki giełdowej.

Miejsce pracy: Błonie

Opis stanowiska

Elektronik odpowiedzialny za projektowanie cyfrowo-analogowych sterowników przemysłowych opartych na procesorze serii 8051.

Wymagania

Znajomość i doświadczenie w projektowaniu sterowników w oparciu o mikrokontrolery rodziny 8051, 8032, w szczególności ST uPSD34xx. Mile widziana również umiejętność programowania procesorów. Możliwość szybkiego podjęcia pracy.

Oferujemy

Samodzielne stanowisko, premie za zakończone projekty, kontakty z przedstawicielami światowych firm technologicznych.