Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
Elektromonter, Elektrotechnik, Elektronik

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne " Kolbud" Sp. z o.o.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
6032 dni temu

Ogłoszenie numer: 38657, z dnia 2008-01-10

Dostawca systemów bramowych i techniki przeładunkowej

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż bram i urządzeń przeładunkowych. Do głównych obowiązków należeć będzie elektryczne uruchamianie produktów z oferty Kolbudu, www.kolbud.com.pl.

Wymagania

- wykształcenie (zawodowe, techniczne), - minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku "elektryk", - uprawnienia elektryczne, - umejętność czytania i interpretacji rysunków/schematów elektrycznych, - prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

- stabilne warunki współpracy - narzędzia pracy (samochód służbowy,tel. komórkowy), - szkolenia

Poznaj

Kolbud Sp. z o.o.