Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Elektromechanik

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego
Łódź
praca stacjonarna
4960 dni temu

Ogłoszenie numer: 126539, z dnia 2010-12-17

Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego TEMPUS A istnieje od 2002 roku (Certyfikat nr 493). Zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla średnich i dużych firm w Łodzi i miastach ościennych. Obecnie poszukujemy stałych i długoterminowych pracowników na stanowisko ELEKTROMECHANIK do oddziału w Łodzi (Teofilów) jednej z największych firm logistycznych na świecie.

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: EL/PR/11

Opis stanowiska

- wykonywania montażu i demontażu podzespołów elektrycznych i mechanicznych w maszynach i urządzeniach elektrycznych - przeprowadzania konserwacji i napraw maszyn i urządzeń elektrycznych

Wymagania

- uprawnienia SEP do 1 kV - umiejętności manualne techniczne - niekaralność

Oferujemy

- ciągłość i stabilność zatrudnienia - praca 3zmianowa - stawka godzinowa + dodatek - odzież robocza