Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Kórnik
Elektro - Automatyk , Mechanik

EURO-ASTAR PPHU
Kórnik
praca stacjonarna
5046 dni temu

Ogłoszenie numer: 122714, z dnia 2010-11-24

Firma Euro-Astar z siedzibą w Kórniku od 1982 działa na polskim i europejskim rynku. Jesteśmy jednym z pierwszych producentów drewnianych elementów architektury ogrodowej. Pilnie poszukujemy kandydatów na podane stanowiska.

Miejsce pracy: Kórnik

Opis stanowiska

  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń w zakresie mechaniki,elektryki i elektroniki.
  • Zapewnienie ciągłej pracy i pełnej sprawności technicznej maszyn.
  • Naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń, usuwanie usterek maszyn.
  • Przygotowanie maszyn do produkcji nowych produktów.
  • Bieżący nadzór nad sprawnością techniczną maszyn i urządzeń.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość zagadnień elektrycznych, mechaniki maszyn i automatyki.
  • Umiejętność identyfikacji i usuwania usterek.
  • Komunikatywność,samodzielność,dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę.