Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Product owner Warszawa
Ekspert ds. Rozwoju Produktów Cyfrowych

Medicover Sp. z o.o.
Warszawa, Aleje Jerozolimskie 96
starszy specjalista (senior) / ekspert
pełny etat
umowa o pracę
praca hybrydowa
rekrutacja online
18 godz. temu
Miejsce pracy: Warszawa, Aleje Jerozolimskie 96

Czy jesteś pasjonatem nowych technologii cyfrowych i chcesz mieć realny wpływ na rozwój innowacyjnych produktów? Dołącz do naszego zespołu i pracuj nad projektami, które kształtują przyszłość branży medycznej. Jako Ekspert ds. Rozwoju Produktów Cyfrowych będziesz odpowiedzialny/a za opracowywanie wizji produktów cyfrowych oraz prowadzenie inicjatyw związanych z ich rozwojem. Współpracuj z zespołami biznesowymi i medycznymi oraz zespołem deweloperskim, aby tworzyć rozwiązania, które naprawdę robią różnicę.

  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Tryb pracy: hybrydowy (50% w biurze/50% zdalnie)
  • Rekrutacja: zdalna
​Opis stanowiska:​
  • Prowadzenie inicjatyw związanych z budową nowych produktów cyfrowych oraz wdrażaniem usprawnień w istniejących rozwiązaniach dla pracowników medycznych i wspierających ich zespołów biznesowych oraz back-office’owych (analiza zgłoszonych pomysłów, analiza potrzeb biznesowych, opracowywanie i testowanie koncepcji, współpraca z partnerami biznesowymi)
  • Zbieranie i precyzowanie wymagań, konsultacje z interesariuszami w celu zrozumienia ich potrzeb, oraz użytkownikami w celu zrozumienia sposobu korzystania przez nich z produktu
  • Tworzenie, zarządzanie i utrzymanie backlogu oraz ustalanie priorytetów dla funkcjonalności i zadań rozwojowych
  • Wspieranie zespołu deweloperskiego w rozumieniu celów, identyfikacji z potrzebami pracowników medycznych i budowaniu zaangażowania w projekt
  • Dbałość o spójność projektowanych rozwiązań (user experience, spójność z funkcjonalnościami w innych rozwiązaniach IT w ramach organizacji)
  • Budowa bazy wiedzy produktowej i dokumentacji ułatwiającej korzystanie z rozwiązania
  • Nadzorowanie poszczególnych etapów rozwoju produktu oraz raportowanie postępów prac
  • Monitorowanie trendów rynkowych pod kątem dalszego rozwoju produktu
Oczekiwania względem kandydatów:​
  • Masz min. 5-letnie doświadczenie w pracy na styku IT i Biznesu, najlepiej w projektach związanych z transformacją procesów biznesowych i/lub wdrażaniem rozwiązań cyfrowych
  • Posiadasz doświadczenie w planowaniu i organizacji pracy w ramach dużych projektów związanych z budową rozwiązań cyfrowych
  • Posiadasz znajomość aspektów UX i specyfiki projektowania aplikacji dla urządzeń mobilnych
  • Masz doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych
  • Masz dobre zrozumienie podejścia procesowego oraz znajomość procesów IT
  • Znasz narzędzia wspierające pracę biurową i zespołową oraz posiadasz praktyczną umiejętność ich wykorzystania (M365, JIRA, platformy współpracy np. Miro)
  • Interesujesz się innowacyjnymi technologiami i rozwiązaniami oraz ich wykorzystaniem w praktyce biznesowej
  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne oraz pracy w zespole, chętnie pozyskujesz wiedzę i dzielisz się nią;
  • Chętnie podejmujesz nowe wyzwania, bierzesz odpowiedzialność za wykonywane zadania i osiągane rezultaty
  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację oraz tworzenie dokumentów biznesowych (poziom B2+)
Dlaczego warto do nas dołączyć?​​
  • Doświadczenie poprzez pracę przy różnorodnych projektach – jesteśmy firmą wielobiznesową, a działamy w takich obszarach jak: opieka medyczna, stomatologia, optyk, sieć aptek czy kluby fitness
  • Przedsiębiorczość to jedna z naszych wartości, którą kierujemy się w pracy. Twórz z nami innowacyjne rozwiązania i kreuj obraz współczesnej branży medycznej
  • Rozwijaj się w różnych technologiach. Korzystamy z wielu nowoczesnych narzędzi i cały czas poszukujemy nowych rozwiązań
  • Pracujemy w środowisku międzynarodowym i implementujemy nasze rozwiązania na inne rynki zagraniczne (min. Rumunia, Indie)
  • Ważny jest dla nas rozwój naszych pracowników, dlatego z programem „Sięgaj Wyżej z Medicover” pokierujesz swoją ścieżką kariery w obranym przez Ciebie kierunku
Benefity:​​
  • Prywatna opieka medyczna
  • Opieka stomatologiczna
  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe)
  • Dostęp do szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Dostęp do nauki języka angielskiego
  • Zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV.

Poznaj

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów.

Są nas tysiące. Tylko w Polsce zatrudniamy ponad 7 tysięcy pracowników – lekarzy, pielęgniarki, farmaceutów, fizjoterapeutów a także wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy na co dzień wspierają rozwój organizacji. Medicover to wiele biznesów oraz ogromna różnorodność stanowisk, dlatego każdy znajdzie tu dla siebie miejsce.

Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych pacjentów. Medicover to wiele spółek zajmujących się profilaktyką i szerokorozumianą ochroną zdrowia. Medicover to nie tylko centra medyczne, centra przyzakładowe, nowoczesny szpital czy sieć aptek. To również kliniki leczenia niepłodności, kliniki rehabilitacyjne, salony optyczne oraz placówki związane z opieką nad osobami starszymi. Dzięki swej różnorodności towarzyszymy naszym pacjentom na każdym etapie życia – od momentu poczęcia, aż do późnej starości.