Najnowsze oferty pracy

  • Bufetowa - Kasjer

    Dussmann Polska Sp.z o.o.   Święte (pow. średzki, gm. Środa Śląska)    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie  pełny etat
    4 godz.
    Twoje zadania: Obsługa kasy fiskalnej; Wydawanie posiłków; Przygotowywanie kanapek, sałatek i deserów; Oczekujemy: Chęci do podjęcia pracy na stałe; Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne; Dojazd we własnym zakresie;
  • Pracownik baru

    Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ   Lubartów, ul. Lubelska 95 B    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat
    7 dni
    Twoje główne zadania: zapewnienie profesjonalnej obsługi i budowanie pozytywnych relacji z Klientami; przygotowywanie pizzy zgodnie ze standardami Baru; dbałość o porządek i czystość na stanowisku pracy; obsługa kasy fiskalnej;
Zobacz więcej ofert pracy

Ekspedient/ Barista

FALLWORK Sp zo.o.
mazowieckie, Modlin
praca stacjonarna
2727 dni temu

Ogłoszenie numer: 1504400, z dnia 2017-01-27

FallWork Sp zo.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie, Modlin

Nr Ref.: MOD/2017

Opis stanowiska

  • obsługa Gości kawiarni w zgodzie ze standardami firmy
  • obsługa kasy fiskalnej oraz urządzeń barowych
  • wykonywanie prac pomocniczych i porządkowych w kawiarni
  • dbałość o czystość w kawiarni

Wymagania

  • zaangażowanie i odpowiedzialność
  • gotowość do pracy
  • dyspozycyjność - kawiarnia jest czynna siedem dni w tygodniu w godzinach pracy lotniska - 4:00 - 23:00
  • wysoka kultura osobista
  • miła aparycja
  • posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych z aktualnymi badaniami
  • znajomość jęz. angielskiego

Oferujemy

  • pracę w dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • elastyczny czas pracy
  • umowa zlecenie
  • bardzo dobre warunki pracy

 *Oferta pracy tymczasowej

Poznaj

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego FallWork Sp. z o.o. to lider w branży HR. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie usług personalnych świetnie znamy wszystkie sekrety współczesnego rynku pracy. Wiemy, jak trudno jest wielu firmom znaleźć pracowników, którzy spełnią oczekiwania i sprawdzą się w pracy. Wiemy też, jak trudno jest wielu kandydatom znaleźć odpowiednią posadę, na jakiej będą mogli wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności oraz rozwijać się zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Dlatego nasze działanie polega na pośredniczeniu między tymi grupami. Wiemy, czego oczekują pracodawcy i jak do nich dotrzeć. Dysponujemy rozbudowaną bazą kontaktów we wszystkich liczących się branżach, a naszymi Klientami są największe firmy polskie i zagraniczne. Dla naszych Klientów szukamy najlepszych pracowników. Prowadzimy rekrutacje zarówno na stanowiska szeregowe, jak i kierownicze.