Najnowsze oferty pracy

  • City Manager

    COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O   Kraków    praca hybrydowa
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Working model: hybrid (Cracow) What we do: As Top Employer, we are dedicated to helping the world's leading companies build stronger businesses - helping them go from doing digital to being digital. Cognizant Poland offices are located in Gdansk, Wroclaw, and Kraków. With the capacity to support...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Traffic Manager Dolnośląskie
E-commerce Marketing Specialist / Manager

Web INnovative Software sp. z o.o.
dolnośląskie
10 000 - 20 000 zł brutto/mies.
menedżer
pełny etat
praca stacjonarna
903 dni temu

Web Innovative Software od ponad 10 lat należy do grona przedsiębiorstw wysokiego wzrostu (high growth enterprises – HGE). Łączymy wysokie technologie IT z usługami prawnymi i i wydawnictwem. Zapewniamy dziesiątkom tysięcy polskich firm wsparcie w  samodzielnym prowadzeniu biznesu. Więcej informacji o firmie pod adresem https://wins.pl/

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy ambitnych ludzi którzy w codziennej pracy odnajdują pasję i są nastawieni na rozwój.

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie
Zadania:

Wsparcie organizacji w realizacji działań e-commerce w obszarze kompletnego portfolio produktowego

  • opracowywanie i wdrażanie planów/strategii marketingowych;
  • udział we wdrażaniu nowych koncepcji;
  • monitorowanie sytuacji rynkowej, działań konkurencji oraz trendów, analizowanie związanych z tym danych i podejmowanie działań zmierzających do dostosowania działań marketingowych do wymagań rynku;
  • współpraca z agencjami reklamowymi, ośrodkami badawczymi;
  • ścisła współpraca z członkami zespołów projektowych
  • tworzenie, wdrażanie i utrzymywanie biznesplanu zgodnie ze strategią i priorytetami brandów: aktualizacje, kalendarz zmian prawnych, launche nowych produktów, rozbudowa istniejących narzędzi
  • wsparcie w zarządzaniu narzędziami marketingowymi dla sprzedaży wielokanałowej (kampanie reklamowe, media społecznościowe, e-mail marketing, media własne)
  • tworzenie koncepcji w oparciu o user experience (UX) oraz content marketing
  • wdrażanie nowych rozwiązań marketingowych za pośrednictwem kanałów online
  • rekomendowanie i realizacja działań trade marketingowych mających na celu wzrost sprzedaży
  • rozwijanie współpracy z kluczowymi partnerami zewnętrznymi
  • analiza skuteczności przeprowadzonych działań marketingowych
  • analiza konkurencji oraz bieżący monitoring rynku
Wymagania:
  • minimum 3 lata doświadczenia w obszarze marketingu lub zarządzania projektem
  • wiedza na temat e-commerce i marketingu internetowego
  • analiza rentowności ofert handlowych oraz mechanizmów promocyjnych
  • znajomości zasad funkcjonowania platform e-commerce
  • multitasking projektowy
  • znajomość zasad oraz mechanizmów brand marketingu oraz PR-u
  • umiejętność priorytetyzacji projektów na podstawie statusu i deadlinów
  • otwartość
  • komunikatywność
  • kreatywność
  • samoorganizacja
  • silna własna motywacja
  • zdolność do podejmowania szybkich decyzji
  • nastawienie na realizację zadań
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • znajomość narzędzi graficznych będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • interesującą pracę w prężnie rozwijającej się firmie;
  • stabilne zatrudnienie;
  • samodzielność w wykonywaniu zadań;
  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji;
  • możliwość nabycia nowych umiejętności;
  • motywacyjny system wynagrodzeń;
  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy;