Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Dziewiarz - możliwość nauki zawodu

JJW s.j., J.Karpiński, J.Rudnicki, W.Lewin
mazowieckie, Piaseczno k. Warszawy
praca stacjonarna
6392 dni temu

Ogłoszenie numer: 28606, z dnia 2007-04-19

JJW jest prężnie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, producentem wysokiej jakości skarpet. Więcej informacji na stronie: www.jjw.pl

Miejsce pracy: mazowieckie, Piaseczno k. Warszawy

Opis stanowiska

Obsługa komputerowych maszyn do produkcji skarpet

Wymagania

- wykształcenie średnie techniczne lub średnie - gotowość do nauki nowych umiejętności i dążenie do podnoszenia kwalifikacji - solidność i systematyczność w pracy - pożądana podstawowa umiejętność obsługi komputera

Oferujemy

- możliwość zdobycia nowego zawodu - stabilną pracę - dobre warunki i przyjazną atmosferę w pracy - możliwości rozwoju zawodowego