Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Dziewiarz - mechanik automatów skarpetkowych

JJW Spółka Jawna
kujawsko-pomorskie, Piaseczno k. Warszawy
praca stacjonarna
6472 dni temu

Ogłoszenie numer: 25868, z dnia 2007-01-29

Producent wysokiej jakości skarpet poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie, Piaseczno k. Warszawy

Opis stanowiska

  • utrzymanie ruchu i mechanika komputerowych maszyn do produkcji skarpet (Lonati),
  • uruchamianie produkcji nowych wyrobów,
  • zakres pracy odpowiadający stanowisku mistrza.
  • Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne - dziewiarskie, ew. zawodowe w tym kierunku + doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Oferujemy

    Stabilna praca, dobre warunki i atmosfera pracy, możliwości rozwoju zawodowego, szkolenie w zakresie obsługi maszyn Lonati - na miejscu i we Włoszech, zakwaterowanie dla osób spoza Piaseczna i Warszawy