Dziennikarz

Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu
Mielec
praca stacjonarna
11 godz. temu
Dziennikarz
Miejsce pracy: Mielec
Numer: StPr/24/1409
OBOWIĄZKI:
Realizacja materiałów prasowych i fotograficznych do serwisu internetowego oraz do tygodnika, wyszukiwanie wiadomości z Mielca i okolicy, publikacja i zarządzanie treścią również w mediach społecznościowych, udział w wydarzeniach organizowanych na terenie Mielca i powiatu mieleckiego. I zmiana 8-16 (czas pracy wysoce elastyczny, dostosowany do wydarzeń organizowanych na terenie Mielca i powiatu mieleckiego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Brak wymagan dotyczących poziomu wykształcenia, terminowość, wysoka dyspozycyjność.

Miejsce pracy:

Mielec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Chopina 16a, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Dane kontaktowe:

Marlena Przygoda
marlena.przygoda@pup.mielec.pl
177745142

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Oferta pracy w ramach prac interwencyjnych dla osób bezrobotnych. Osoby spełniające wymagania pracodawcy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta do Powiatowego Urzędu Pracy w Mielcu w celu otrzymania skierowania.

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu