Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. PR

    Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito Sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Aktywne lokowanie marki w mediach tradycyjnych. Budowanie i utrzymywanie relacji z dziennikarzami mediów ogólnopolskich. Budowanie wizerunku marki za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wdrażanie i współtworzenie strategii działań PR zewnętrznych i wewnętrznych....
Zobacz więcej ofert pracy

Dziennikarz

Termedia Sp. z o.o.
Warszawa
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
217 dni temu

Ogłoszenie numer: 8747233, z dnia 2024-02-13

Dziennikarz

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie tematyki zdrowotnej lub ekonomicznej
  • Wskazana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie

Oferujemy

  • Umowę o pracę lub B2B (do ustalenia z kandydatem)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość współtworzenia jednego z najbardziej wpływowych portali medycznych w branży www.termedia.pl oraz czasopism Menedżer Zdrowia i Kurier Medyczny
  • Premię świąteczną
  • Karty Multisport, bonusy socjalne

Poznaj

Firma Termedia od 1993 r. ułatwia wszystkim zainteresowanym medycyną dostęp do najnowszych osiągnięć naukowych. Zapewnienie wielopłaszczyznowej edukacji i dostarczanie wiedzy na najwyższym poziomie to nieustająca misja Termedii. Sprawdzona, nowoczesna i wiarygodna informacja jest nie tylko kluczem do postępu, ale też wymogiem współczesnego świata.

Termedia jest liderem w swojej branży, organizuje konferencje, sympozja, zjazdy i kongresy medyczne, jest także wydawcą czasopism i książek oraz twórcą specjalistycznych portali branżowych.