Zobacz więcej ofert pracy

Dziennikarz – analityk

Fundacja GEFIRA
Wrocław
praca stacjonarna
3182 dni temu

Ogłoszenie numer: 855644, z dnia 2015-10-30

Fundacja GEFIRA jest europejską, niezależną, pozarządową organizacją typu think-tank zarejestrowaną w Holandii z odziałem we Wrocławiu. Zajmuje się ona szeroko pojętą analizą ekonomiczno-polityczną.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • opracowanie tekstów dziennikarskich dotyczących rynków finansowych oraz polityki
  • prowadzenie analizy finansowej
  • przygotowywanie newsów
  • prognozowanie zmian na rynkach finansowych

Wymagania

  • ukończone studia wyższe (wymagany tytuł magistra)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • zdolności analityczne (ekonomia /finanse)
  • wiedza dotycząca zagadnień związanych z międzynarodowym rynkiem finansowym oraz ekonomią
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • pełen etat
  • młody, dynamiczny zespół