Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. PR

    Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito Sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Aktywne lokowanie marki w mediach tradycyjnych. Budowanie i utrzymywanie relacji z dziennikarzami mediów ogólnopolskich. Budowanie wizerunku marki za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wdrażanie i współtworzenie strategii działań PR zewnętrznych i wewnętrznych....
Zobacz więcej ofert pracy

Dziennikarka / Dziennikarz

WYDAWNICTWO TE-JOT
Warszawa
praca stacjonarna
3205 dni temu

Ogłoszenie numer: 906274, z dnia 2015-12-08

Wydawnictwo Te-Jot

wydawca miesięcznika WERANDA COUNTRY

poszukuje osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Kreatywne planowanie zawartości poszczególnych wydań czasopisma
  • Organizowanie i pisanie tekstów
  • Organizowanie sesji zdjęciowych do publikacji
  • Adiustacja tekstów
  • Czuwanie nad harmonogramem wydawniczym i realizacją szpigla
  • Współpraca z działem reklamy

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy redaktorskiej w prasie
  • Znajomość i zainteresowanie naturą, ekologią, mieszkaniem i życiem za miastem, podróżami po kraju, turystyką, aktywnymi formami wypoczynku
  • Bardzo dobra umiejętność redagowania tekstów
  • Własna działalność gospodarcza lub możliwość jej założenia

Oferujemy

  • Satysfakcjonującą pracę w luksusowym magazynie live stylowym i wnętrzarskim
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wyników pracy