Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Dział Plastyczny

EXTREME DISPLAY Sp. z o.o. w organizacji
Warszawa
praca stacjonarna
5918 dni temu

Ogłoszenie numer: 48236, z dnia 2008-08-05

Firma zajmuje się wytwarzaniem artykułów komunikacji wizualnej oraz elementów wyposażenia sklepów (druk wielkoformatowy o szerokości do 5 metrów, obróbka tworzyw sztucznych, seryjna produkcja reklam świetlnych, stoisk promocyjnych i mebli sklepowych ze stali, aluminium, materiałów drewnopochodnych).

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

    Do zadań osoby pracującej w Dziale Plastycznym będą:
  • wyklejanie grafiki z folii

Wymagania

    Od osoby pracującej na tym stanowisku wymagamy:
  • dużej sprawności manualnej
  • zaangażowania

Oferujemy

  • możliwość rozwoju,
  • pracę w zgranym zespole w firmie z wieloletnim stażem na rynku polskim i zagranicznym.