Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Dyrektora Oddziału m/k

WSB Neue Energien GmbH
dolnośląskie
praca stacjonarna
4971 dni temu

Jesteśmy międzynarodową firmą z bogatym doświadczeniem w branży energii odnawialnej. Obszarem naszej działalności jest energia wiatrowa - przygotowywanie projektów farm wiatrowych, ich realizacja, finansowanie, jak również zarządzanie już istniejącymi farmami wiatrowymi.

Do naszego oddziału we Wrocławiu poszukujemy:

Zakres obowiązków:
  • Nadzór nad realizacją założonych celów polskich spółek
  • Zarządzanie zespołem
  • Dbałość o wizerunek firmy
  • Ścisła współpraca z zarządem koncernu
Nasze oczekiwania:
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne uzupełnione wiedzą ekonomiczną
  • Znajomość branży energii odnawialnych
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Doskonałe zdolności interpersonalne i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
Oferujemy:
  • Możliwość samodzielnej pracy w strukturze firmy i realnego wpływu na rozwój firmy
  • Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska
  • Wspieranie w realizacji celów, szkolenia w firmie-matce
  • Perspektywy rozwoju w strukturze koncernu