Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Dyrektora Obszaru Biznesowego PRODUKCJA OPROGRAMOWANIA

Unizeto Technologies S.A
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
4898 dni temu

Firma Unizeto Technologies S.A. siedziba firmy w Szczecinie - czołowy dostawca bezpiecznych systemów i rozwiązań teleinformatycznych oraz lider w zakresie zastosowań podpisu elektronicznego – w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

Dyrektor Obszaru Biznesowego PRODUKCJA OPROGRAMOWANIA będzie odpowiedzialny/a za stworzenie, organizację i zarządzanie obszarem biznesowym PRODUKCJA OPROGRAMOWANIA. Dyrektor Obszaru Biznesowego raportuje bezpośrednio do Członka Zarządu.

Wymagania wobec kandydatów:
  • Wykształcenie wyższe
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Preferowane 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników w obszarze wytwarzania oprogramowania
  • Znajomość obszaru biznesowego, a w szczególności:
    • znajomość procesu ofertowania systemów informatycznych dla jednostek administracji publicznej
    • 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem wytwórczym (programiści, analitycy, architekci systemów) w czasie całego cyklu projektowego i wdrożeń
    • doświadczenie w programowaniu, w tym udział w znaczących projektach
    • doświadczenie w obszarze wytwarzania oprogramowania na rynki komercyjne
    • doświadczenie w ustalaniu wymagań i specyfikacji funkcjonalnej oraz ich dokumentowaniu
    • znajomość narzędzi do tworzenia oprogramowania oraz do optymalizacji procesów wytwórczych takich, jak:
      - wersjonowanie
      - zarządzanie zmianą
      - Wiki
      - efektywność wytwarzania
      - testowanie
    • doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań opartych na nowoczesnych technologiach (Cloud computing, SaaS)
  • Wysoka orientacja na wyniki
  • Umiejętność współpracy z klientem, kanałami sprzedaży i innymi obszarami biznesowymi firmy
  • Zdolność do analizy danych finansowych oraz do podejmowania decyzji na podstawie danych analitycznych
  • Ogólna wiedza na temat przepisów prawa, w szczególności dotyczących swojego obszaru biznesowego
  • Doświadczenie związane z prowadzeniem projektów (sprzedaż lub realizacja)
  • Umiejętność efektywnej komunikacji ze wszystkimi członkami organizacji bez względu na ich stanowisko w strukturze organizacyjnej firmy oraz z Klientami i dostawcami usług
  • Zaangażowanie i entuzjazm w działaniu

Zakres obowiązków:

  • Jednoosobowa odpowiedzialność za rachunek zysków i strat (wynik finansowy) swojej jednostki
  • Koordynowanie i zarządzanie pracą podległego Zespołu, a w szczególności dbałość o optymalne wykorzystanie zasobów do realizowanych projektów
  • Budowa krótko- i długoterminowych planów biznesowych dla obszaru biznesowego i zarządzanie ich realizacją poprzez:
    • opracowywanie budżetów sprzedaży
    • osiąganie zakładanych wyników sprzedaży
    • osiąganie założonego poziomu efektywności procesów i projektów
    • zarządzanie wytwarzaniem produktów i usług obszaru biznesowego
    • powiązanie celów i strategii obszaru biznesowego z celami i strategią firmy
    • utrzymywanie dyscypliny finansowej
  • Nadzorowanie procesów i projektów realizowanych w ramach obszaru biznesowego oraz dbałość o wysoki poziom świadczonych usług
  • Zarządzanie ryzykiem finansowym i operacyjnym
  • Zarządzanie marketingiem, promocją, PR oraz uczestnictwo w zarządzaniu marką dla portfela produktów obszaru biznesowego
  • Uczestnictwo w zarządzaniu relacjami z klientami oraz reprezentowanie firmy w kontaktach z Klientami
  • Prowadzenie aktywnych działań zmierzających do pozyskania projektów oraz wspieranie sprzedaży, w tym ścisła współpraca z osobami odpowiedzialnymi za sprzedaż w firmie
Co oferujemy:
  • Motywacyjny system wynagradzania
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dużą samodzielność w ramach nowo tworzonego obszaru
  • Pracę w środowisku otwartym na zmiany
  • Służbowy samochód, notebook, telefon
  • Opiekę medyczną