Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor zarządzający

FUNDACJA RUCH 10 MILIONÓW
mazowieckie
10 000 - 14 000 zł / mies. (w zal. od umowy)
dyrektor
pełny etat / część etatu / tymczasowa/dodatkowa
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca hybrydowa
rekrutacja online
317 dni temu

Ogłoszenie numer: 8480754, z dnia 2023-09-02

Witamy w Fundacji "Ruch 10 Milionów".

OPIS: www.ruch10milionow.pl

Fundacja Ruch 10 Milionów to inicjatywa obywatelska, która dąży do aktywizacji społeczeństwa i wprowadzenia reform mających na celu przeciwdziałanie autorytaryzmowi, socjalizmowi i totalitaryzmowi. Wierzymy, że poprzez edukację możemy zmienić rzeczywistość. Potrzebujemy zaangażowanych ludzi, którzy dołączą do nas oraz środków finansowych na realizację naszych działań. Jako fundacja, działamy w sposób transparentny, a wszystkie zebrane środki są przeznaczone na działania edukacyjne. Naszym celem jest realne działanie i zmiana dziejowa. Zapraszamy wszystkich, którzy mają moralny kręgosłup, czyste serce i marzenia. Wiemy, że jest nas jest co najmniej 10 milionów i wierzymy, że stoimy u progu zmiany pokoleniowej. Wszystko zależy od nas samych. Nic o nas bez nas.
Planujemy realizować kolejne filmy, nagrywać podcasty oraz skupić tych, którzy nie chcą należeć do żadnej partii, ale pragną wprowadzić zmiany. Mamy plan i nie zawahamy się go wdrożyć.

Edukacja to budowanie świadomego społeczeństwa obywatelskiego

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Dziękujemy za zainteresowanie stanowiskiem Dyrektora Zarządzającego w naszej Fundacji "Ruch 10 Milionów"

Szukamy do współpracy osobę, która będzie liderem w prowadzeniu, organizacji pracy i działań naszej Fundacji.
Poniżej przedstawiamy naszą ofertę współpracy na stanowisko Dyrektora Zarządzającego Fundacji, bezpośrednio współpracującego z Zarządem nad rozwojem Fundacji.

Zakres obowiązków:

  • efektywne zarządzanie zespołem, delegowanie zadań oraz realizacja zadań Fundacji
  • nawiązywanie nowych oraz rozwijanie bieżących relacji biznesowych
  • określanie strategicznych kierunków rozwoju Fundacji
  • utrzymywanie pozytywnego wizerunku Fundacji i reprezentowanie jej na zewnątrz
  • podejmowanie działań prowadzących do realizacji celów Fundacji

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku dyrektora zarządzającego
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji, umiejętności przywódcze i komunikacyjne
  • proaktywna postawa oraz determinacja w dążeniu do osiągania celu
  • wysokie umiejętności organizacyjne
  • wysoka kultura pracy i efektywna komunikacja
  • chęć rozwoju
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe w kierunku: ekonomia, zarządzanie, administracja, politologia,
    stosunki międzynarodowe, socjologia, administracja publiczna
  • doświadczenie w pracy w NGO i/lub prowadzeniu projektów

Oferujemy

  • uczestnictwo w nietuzinkowym projekcie, które celem jest aktywizacja społeczeństwa obywatelskiego
  • pełnienie kluczowej roli w zarządzaniu naszą Fundacją
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony zespołu
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności