Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY

IPK sp. z o.o.
lubuskie
praca stacjonarna
4155 dni temu

IPK doradztwo personalne poszukuje dla jednego ze swoich klientów – międzynarodowej firmy z branży finansowo-bankowej – kandydatów na stanowisko:

Nr Ref.: DZ/04/13

Opis stanowiska:
  • Zarządzanie całością organizacji w Polsce;
  • Tworzenie koncepcji oraz nadzorowanie wdrażania planów rozwoju działalności organizacji;
  • Odpowiedzialność za realizację strategii i budżetu firmy;
  • Współpraca z kluczowymi klientami firmy.
Od kandydatów wymagamy:
  • Wykształcenia wyższego;
  • Doświadczenia w zarządzaniu organizacjami zatrudniającymi powyżej 200 osób;
  • Doświadczenia we współpracy na najwyższym szczeblu z instytucjami finansowymi (banki, firmy ubezpieczeniowe, fundusze inwestycyjne, firmy zarządzające gotówką);
  • Bardzo dobrej znajomości j. angielskiego.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926 z późn.zm.).”