Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor Zarządzający

    ZAKŁAD SIECI I ZASILANIA sp. z o.o.   Wrocław    praca stacjonarna
    dyrektor  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Zarządzanie działalnością spółki, Nadzór nad tworzeniem i realizacją planu budżetowego, Zarządzanie kapitałem ludzkim, Kreowanie, wdrażanie i kontrolowanie planów krótko-, średnio- i długoterminowych firmy, Orientacja na rozwój i nowe rynki.
  • Company's Director

    Polarim limited   Warszawa    praca zdalna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  część etatu   2 140 zł brutto/mies.  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    A Polish fintech company is looking for a company manager (Director) who will assist the team with standard organizational tasks, such as checking the company's register, organizing company data, monitoring and tracking company changes, and staying up to date with Polish regulatory requirements. The...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Zarządzający

HRSolo
pomorskie, Włocławek
praca stacjonarna
3000 dni temu

Dla naszego Klienta, przedsiębiorstwa produkcyjno-usługowego
(branża budowlana, zatrudnienie ok. 100 osób),
poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Włocławek

Nr Ref.: DZ

Zadania:
  • opracowywanie planów rozwoju oraz realizacja strategii firmy
  • zlecanie zadań podległemu zespołowi i nadzorowanie ich wykonania
  • analizowanie wyników finansowych i podejmowanie działań związanych z optymalizacją kosztów
  • nadzorowanie realizacji budżetu działu sprzedaży i marketingu
  • opracowywanie wstępnych planów inwestycyjnych
  • nadzór nad rozwojem rynku sprzedaży w Polsce i Europie
  • współpraca ze wszystkimi działami w zakresie poprawy efektywności działania
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne/prawnicze/techniczne
  • doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwem produkcyjno-usługowym
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 5 lat
Oczekiwane umiejętności:
  • opracowywanie strategii dla przedsiębiorstwa
  • znajomość zasad analizy ekonomicznej i finansowej przedsiębiorstw
  • znajomość nowoczesnych technik optymalizacji kosztów
  • umiejętność zarządzania budżetem
  • myślenie strategiczne
  • analiza sytuacji i rozwiązywanie problemów
  • budowanie dobrych relacji z ludźmi
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w rozwijającej się branży-drewno
  • odpowiednie narzędzia pracy
  • wynagrodzenie stałe plus premia zależna od wyników i realizacji celów
  • pomoc w przypadku relokacji
numer CAZ - wpis do rejestru agencji zatrudnienia 7784