Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor Hotelu

    Hotel Fryderyk Sp. z o.o.   Duszniki-Zdrój, Hotel Fryderyk    praca stacjonarna
    dyrektor  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Zakres Obowiązków: Kompleksowe zarządzanie operacyjne hotelem oraz nadzór nad wszystkimi działami, w tym recepcją, gastronomią i housekeepingiem. Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowych i sprzedażowych mających na celu zwiększenie przychodów hotelu. Wdrażanie nowoczesnych...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Dyrektor Hotelu Warszawa
Dyrektor Zarządzający/ Managing Director

Platinum Residence
Warszawa
praca stacjonarna
2895 dni temu

Ogłoszenie numer: 1393324, z dnia 2016-11-14

W związku z powstaniem nowego obiektu Platinum Hotel & Residence w Wilanowie, poszukujemy kandydatów/ kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • współtworzenie wizji obiektu już na etapie jego powstawania,

  • przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych personelu,

  • czynny udział w przygotowaniach do otwarcia obiektu,

  • kompleksowe zarządzanie obiektem oraz nadzór nad realizacją przewidzianych celów finansowo – sprzedażowych,

  • zarządzanie personelem hotelu,

  • raportowanie do zarządu spółki,

  • utrzymywanie pozytywnych stosunków z dostawcami zewnętrznymi - wyszukiwanie, weryfikacja, negocjacje, współpraca,

  • czynny udział w codziennym funkcjonowaniu obiektu,

  • dbałość o stan techniczny i wartość zasobów obiektu,

  • odpowiedzialność za budowanie wizerunku obiektu,

  • monitorowanie działań konkurencji,

  • nadzór nad wydarzeniami odbywającymi się na terenie hotelu,

  • współtworzenie strategii rozwoju hotelu oraz całej organizacji.

Wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym/zarządczym w branży hotelarskiej,

  • bardzo dobra znajomość branży hotelarskiej,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,

  • wysokie zdolności interpersonalne,

  • wysokie umiejętności organizacyjne,

  • umiejętność sprawnego podejmowania decyzji,

  • wielozadaniowość,

  • umiejętność prowadzenia negocjacji,

  • dokładność i konsekwencja w działaniu,

  • umiejętność zarządzania projektami,

  • umiejętność wyznaczanie priorytetów, delegowania i egzekwowania odpowiedzialności,

  • znajomość technik sprzedaży.

Oferujemy

  • samodzielną, twórczą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • możliwość realizacji własnych pomysłów oraz wpływ na organizację pracy,

  • bezpośrednią współpracę z zarządem pozwalająca na sprawne wdrażanie zaakceptowanych pomysłów,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i zakresu pracy,

  • doskonalenie zawodowe w szkoleniach branżowych.