Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Góra
DYREKTOR WYKONAWCZY

Easy Com Świątek Piotr
Góra, Góra, Rawicz, Leszno, Głogów, Wschowa
praca stacjonarna
6317 dni temu

Ogłoszenie numer: 31740, z dnia 2007-07-03

Easy-Com to dynamicznie rozwijająca się firma. Tworzy ją grupa ludzi młodych. Istniejemy na rynku już od 2001 roku, świadcząc kompleksowe usługi teleinformatyczne oraz prowadzimy sprzedaż produktów z branży IT. Początkowo główna działalność firmy skupiona była na dostarczaniu Internetu, który stał się obecnie jednym z najpotężniej rozwijających się mediów. Obecnie poszerzono spektrum działania o instalację systemów okablowania strukturalnego w budynkach, systemów alarmowych i CCTV.

Miejsce pracy: Góra, Góra, Rawicz, Leszno, Głogów, Wschowa

Nr Ref.: 01/07/2007

Opis stanowiska

Głównym zadaniem wybranej osoby będzie organizacja, koordynacja i kontrola pracy . Zapewniamy stałą pracę w młodym zespole ludzi w prężnie działającej frmie z możliwością rozwoju i zdobywania doświadczenia.

Wymagania

Wykształcenie - Wyższe Umiejętność pracy w zespole Dyspozycyjność, komunikatywność, zaangażowanie, prawa jazdy . Nie wymagamy doświadczenia na podanym stanowisku.

Oferujemy

Pracę w młodym zespole, stabilne zatrudnienie, dobrą atmosferę pracy