Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor Departamentu Rozwoju

    CAPITAL SERVICE   Ostrołęka    praca hybrydowa / stacjonarna   za 2 dni wygasa
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    14 dni
    Twoja rola: Zarządzanie Departamentem Rozwoju i podległymi komórkami organizacyjnymi; Nadzór nad pracami projektowymi, programistycznymi oraz administracją, eksploatacją i rozwojem systemów IT i baz danych; Planowanie i nadzorowanie zadań oraz odpowiedzialność za realizację zadań...
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin Dyrektor ds. Technicznych Szczecin
Dyrektor Techniczny z językiem niemieckim

LSJ HR Group
Szczecin
praca stacjonarna
1851 dni temu

Firma z długoletnią tradycją na rynku, będącą liderem z branży usług chemicznych, poszukuje odpowiednich kandydatów z doświadczeniem i znajomością języka niemieckiego:

Lokalizacja: Szczecin

Zakres obowiązków:
  • Kierowanie pracą podległych pracowników 20 osób
  • Wyznaczanie celów, zadań podległemu zespołowi oraz planowanie szkoleń
  • Dbanie o wysoką sprawność maszyn i urządzeń
  • Utrzymywanie kontaktów z dostawcami maszyn i urządzeń głównie w języku niemieckim, uczestnictwo w ich wyborze oraz optymalnego ustawiania
  • Uczestnictwo w pracach budżetowych i planach na przyszłe okresy
  • Koordynacja projektów nowych uruchomień, procesów technologicznych i prac inwestycyjnych oraz remontowych
  • Nadzór nad dokumentacją maszyn, urządzeń i budynków należących do firmy
  • Koordynacja zakupów części zamiennych i materiałów
Oczekujemy:
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w strukturze technicznej, związanej z działem utrzymania ruchu / inwestycjami
  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego - wymóg konieczny
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
Zapewniamy:
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę (pierwsza na okres 6 miesięcy)
  • Samochód służbowy do prywatnego użytku klasy Audi A3
  • Gruntowne szkolenia wdrażające wewnątrz firmy oraz na terenie Niemiec
  • Rozbudowany pakiet socjalny (stołówka, fundusz socjalny)
  • Pracę w nowoczesnym zakładzie z rozbudowanym parkiem maszynowym - automatyzacja, robotyzacja, rozbudowane systemy sterowania
  • Możliwość pracy z ekspertami w swojej dziedzinie

LSJ HR Group, nr licencji: 4440
al. Niepodległości 22, Szczecin
nr agencji zatrudnienia 13331.
tel. 91 814 52 52, www.lsj.pl