Najnowsze oferty pracy

  • Dyrektor Departamentu Rozwoju

    CAPITAL SERVICE   Ostrołęka    praca hybrydowa / stacjonarna   dziś wygasa
    dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    15 dni
    Twoja rola: Zarządzanie Departamentem Rozwoju i podległymi komórkami organizacyjnymi; Nadzór nad pracami projektowymi, programistycznymi oraz administracją, eksploatacją i rozwojem systemów IT i baz danych; Planowanie i nadzorowanie zadań oraz odpowiedzialność za realizację zadań...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Techniczny (Greenfield)

LSJ HR Group
zachodniopomorskie, Łozienica k. Goleniowa
praca stacjonarna
2826 dni temu

LSJ HR Group jest wiodącą polską firmą w branży rekrutacji i doradztwa personalnego. Powstała w 2002 r. w Szczecinie. Wspiera polskich oraz zagranicznych partnerów w zakresie: rekrutacji i selekcji pracowników, doradztwa personalnego, pracy tymczasowej, usług outsourcingowych, szkoleń biznesowych, zawodowych, językowych,badania kompetencji, oraz tworzenia strategii personalnych. Dzięki wnikliwej znajomości branży i specyfiki rynków pracy, w których się poruszamy, profesjonalizmowi zespołu oraz uczciwym i przejrzystym zasadom współpracy z kontrahentami jesteśmy niezwykle skuteczni. Naszym priorytetem jest zaufanie klientów, transparentne zasady współpracy. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu są liczne referencje od polskich i zagranicznych firm oraz partnerstwo znaczących instytucji i uczelni regionu.

SZANOWNI PAŃSTWO,

LSJ HR GROUP jako partner rekrutacyjny znanej na całym świecie grupy BOSCH, otwierającej nowy zakład produkcyjnej w Polsce, zaprasza do udziału w procesie rekrutacji na stanowisko:

Start-up nowego oddziału firmy w Łozienicy k. Goleniowa (woj. zachodniopomorskie)

OBOWIĄZKI:

  • Poznanie procesu produkcyjnego, transfer linii i technologii, zbudowanie zespołu, rozruch fabryki, a następnie nadzór nad funkcjonowaniem działu technicznego firmy na który składać się będą następujące obszary: utrzymanie ruchu, inżynieria produkcji, inżynieria przemysłowa, system informatyczny wspomagający zarządzanie produkcją, zarządzanie projektami wdrażania do produkcji nowych wyrobów
  • Współpraca z działem produkcji w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych w oparciu o LEAN Manufacturing
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników (m.in. Kierownik działu utrzymania ruchu, inżynierowie, specjaliści)

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w branży produkcyjnej na stanowisku kierowniczym związanym z utrzymaniem ruchu/inżynierią produkcji/inżynierią przemysłową
  • Mile widziane doświadczenie w transferze linii produkcyjnych
  • Zdolność do efektywnej współpracy z innymi działami firmy
  • Dobra znajomość narzędzi LEAN Manufacturing
  • Chęć do podjęcia się wyzwania stworzenia nowego zakładu produkcyjnego – motywacja, zaangażowanie, samodzielność w działaniu
  • Gotowość na wyjazd do Szwajcarii

OFERUJEMY:

  • Udział w projekcie budowy od podstaw nowoczesnej fabryki - transfer linii i technologii (produkcja materiałów ściernych), budowanie zespołu, uruchomienie fabryki w Polsce
  • Pierwszy okres zatrudnienia (kilka miesięcy) związany będzie z pobytem w oddziale firmy w Szwajcarii – codzienna współpraca z Dyrektorem techincznym tamtejszego oddziału, poznanie procesów produkcyjnych, parku maszynowego, struktury i kultury organizacyjnej firmy, celów, założeń, planów itd.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, samochód służbowy, pakiet socjalny, bonus roczny w wysokości do 15%

LSJ HR Group, nr licencji: 4440
al. Niepodległości 22, Szczecin
nr agencji zatrudnienia 13331.
tel. 91 814 52 52, www.lsj.pl