Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Dyrektor Techniczno - Administracyjny

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Poznań
praca stacjonarna
6136 dni temu

Ogłoszenie numer: 37048, z dnia 2007-11-30

Naszym Klientem jest renomowana firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej. W związku z dynamicznym rozwojem na rynku krajowym i zagranicą, pilnie zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: DTA/1109/07P

Opis stanowiska

- zapewnienie utrzymania ciągłości ruchu maszyn, urządzeń, oraz innego wyposażenia zakładu; - przeprowadzanie ofert i dokonywanie zakupów maszyn i urządzeń na potrzeby całego zakładu; - nadzór nad pracą podwykonawców; - zarządzanie rocznym budżetem remontów i modyfikacji (w oparciu o analizę sprawności technicznej) maszyn, urządzeń i instalacji; - nadzór nad realizacją napraw i remontów maszyn, urządzeń i instalacji; - przygotowanie i nadzór nad dokumentacją techniczną i przeprowadzaniem okresowych przeglądów urządzeń; - prowadzenie i aktualizacja dokumentacji, sprawozdań, protokołów wymaganych przez państwowe organy kontrolne; - udział w procesach inwestycyjnych i modernizacjach budowlanych; - koordynowanie spraw administracyjno-eksploatacyjnych (samochody służbowe, telefony, ochrona).

Wymagania

- wykształcenia wyższego technicznego (preferowane kierunki: mechaniczny, elektryczny lub budowlany); - wieloletniego doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym w dziale utrzymania ruchu, w tym doświadczenia w organizacji służb utrzymania ruchu w oparciu o outsourcing usług; - dobrej znajomości, popartej praktyką, zagadnień technicznych w obszarach mechaniki, automatyki, elektroniki oraz chętnie procesu inwestycyjnego; - uprawnienia w zakresie dozoru nad eksploatacją sieci i urządzeń elektroenergetycznych o napięciu do 15 kV, uprawnienia w zakresie eksploatacji sieci i urządzeń elektroenergetycznych o napięciu do 1kV; - umiejętności prowadzenia negocjacji; - zdolności organizacyjnych; - dynamizmu i skuteczności w działaniu; - umiejętności efektywnego gospodarowania czasem (terminowość zadań); - znajomość język obcego (angielski, niemiecki).

Oferujemy

- ambitne, rozwojowe zadania; - atrakcyjne wynagrodzenie; - samochód służbowy; - telefon; - laptop.