Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Dyrektor Sprzedaży

ISG Personalmanagement Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp. k.
dolnośląskie, cała Polska
praca stacjonarna
5797 dni temu

Ogłoszenie numer: 51650, z dnia 2008-11-03

Nasz klient to międzynarodowa firma logistyczna, świadcząca kompleksowe usługi z zakresu TLS zatrudniająca na całym świecie ponad 50.000 pracowników. Aktualnie nasz Klient poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko :

Miejsce pracy: dolnośląskie, cała Polska

Nr Ref.: 20932

Opis stanowiska

- Tworzenie i implementacja krótko i długoterminowych strategii sprzedaży usług firmy (frachty: drogowy, morski i lotniczy oraz logistyka kontraktowa) - Praca nad stworzeniem efektywnej struktury sprzedażowej w Polsce - Rozwijanie usług firmy w oparciu o globalne wytyczne - Nadzór nad tworzeniem budżetów sprzedażowych i ich realizacji - Zarządzanie zespołem sprzedażowym na całą Polskę - Ścisła współpraca z menedżerami operacji - Raportowanie do Dyrektora Zarządzającego firmą w Polsce oraz do Regionalnego Szefa Sprzedaży (Europa)

Wymagania

- Wykształcenie wyższe (preferowane logistyczne) - Bogata wiedza na temat transportu morskiego i lotniczego a także logistyki kontraktowej - Kilkanaście lat doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta w branży TLS, w tym przynajmniej 5 lat doświadczenia na stanowiskach top menedżerskich - Wysokie zdolności interpersonalne - Umiejętności organizacyjne i analityczne - Wysoko rozwinięte zdolności przywódcze - Ambicja, zaangażowanie, kreatywność

Oferujemy

- Ciekawą, ambitną pracę w jednej z największych firm w branży TSL - Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, system motywacyjny - Pełny pakiet socjalny - Wszystkie narzędzia potrzebne do osiągnięcia postawionych celów - Możliwość realizacji swoich ambicji zawodowych