Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Dyrektor Sprzedaży

HRK S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
4187 dni temu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji – od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły dedykowane do obsługi poszczególnych branż i sektorów rynkowych oraz oddziały regionalne.

Dla naszego Klienta, znanej Spółki notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • zarządzanie sprzedaży w określonej kategorii produktowej (obejmujacej kilka spółek)
  • tworzenie systemów sprzedaży i procedur
  • tworzenie systemów motywacyjnych dla handlowców
  • codzienna współpraca z Dyrektorem Sprzedaży grupy oraz innymi działami spółki i innymi spółkami z grupy
  • praca z dużymi klientami korporacyjnymi (także zagranicznymi)

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu działem sprzedaży B2B w branży przemysłowej/chemicznej i pokrewnych
  • doświadczenie w kreowaniu polityki handlowej
  • doświadczenie w bezpośredniej współpracy z zespołem sprzedażowym
  • doświadczenie w tworzeniu procedur handlowych, systemów motywacyjnych, KPI itp.
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • dynamizm i „osobowość handlowca”
  • umiejętność współpracy z ludźmi, bezkonfliktowość
  • samodzielność, inicjatywa

Mile widziane aplikacje osób zarządzających organizacją/polskim oddziałem zagranicznej firmy.

Oferujemy:

  • udział w tworzeniu działu handlowego dużej prestiżowej spółki
  • udział w kreowaniu polityki hanlowej organizacji
  • konkurencyjne wynagrodzenie wraz pakietem