Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Dyrektor Sprzedaży

IPK sp. z o.o.
dolnośląskie, ok/Poznania
praca stacjonarna
5054 dni temu
IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Klientem IPK jest duża firma produkcyjno-handlowa będąca liderem w swojej branży, działająca w Polsce i Europie. W związku ze stałym rozwojem organizacji, w imieniu naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: DS-TS/11/10/praca

Miejsce pracy: ok/Poznania

Opis stanowiska:

Osoba ta podlegać będzie bezpośrednio Prezesowi Zarządu. Odpowiedzialna będzie za strategiczne i operacyjne zarządzanie sprzedażą, kierowanie dużym zespołem sprzedażowym we wszystkich kanałach dystrybucji.

Od kandydatów wymagamy:

- Wyższe wykształcenie; - Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą w branży budowlanej lub w pokrewnych; - Doświadczenie w pracy i znajomość funkcjonowania dużej firmy produkcyjno – handlowej; - Doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu sprzedażą w kanale tradycyjnym i nowoczesnym; - Strategiczne podejście do biznesu, umiejętność kreowania krótko i długoterminowych planów sprzedaży i rozwoju produktu; - Znajomość narzędzi i zasad analizowania rynku i wnioskowania o kierunkach jego rozwoju; - Doświadczanie w zarządzaniu budżetem; - Wysokie kompetencje w zakresie zarządzania zespołem: planowanie zadań i monitorowanie ich realizacji, motywowanie i rozwój pracowników, budowanie zintegrowanego i efektywnego zespołu; - Bardzo dobra, znajomość języka angielskiego; - Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Nasz Klient oferuje możliwość realizacji ambitnych zadań sprzedażowych produktów o wysokiej jakości oraz możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się organizacji. Jednocześnie zapewnia adekwatne do rangi stanowiska wynagrodzenie i narzędzia pracy.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926 z późn.zm.).”