Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Bielsko-Biała
DYREKTOR SPRZEDAŻY NA RYNEK EUROPY CENTRALNEJ / WSCHODNIEJ

Sedlak & Sedlak
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
5482 dni temu

Ogłoszenie numer: 78396, z dnia 2009-10-16

Duża ogólnopolska firma – lider w swojej branży, poszukuje wykwalifikowanych kandydatów do pracy w Bielsku – Białej na stanowiska:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Nr Ref.: 33/09

Opis stanowiska

Osoby zatrudnione na tych stanowiskach będą odpowiedzialne za tworzenie i nadzór nad realizacją polityki sprzedaży produktów Spółki na rynkach Europy Centralnej/Wschodniej, pozyskiwanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kluczowymi klientami, trafne reagowanie na zmieniające się środowisko konkurencyjne a także stałe poszukiwanie możliwości wzrostu przychodów poprzez ekspansję i zwiększanie efektywności sprzedaży.

Wymagania

- wykształcenie wyższe (mile widziane budowlane); - minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z zarządzaniem sprzedażą w firmie produkcyjnej, produkcyjno-handlowej lub handlowej o zasięgu międzynarodowym; - praktyczna znajomość rynku produktów dla budownictwa; - wysokie kompetencje interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów; - umiejętność strategicznego myślenia; - bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu oraz gotowość do częstych podróży służbowych; - biegła znajomość w mowie i piśmie języka angielskiego/ rosyjskiego; - prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

Oferujemy ciekawą i pełną wyzwań pracę w prężnej polskiej firmie w sprzyjającym środowisku pracy, atrakcyjny system wynagradzania, narzędzia pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska oraz możliwość poszerzenia zakresu własnych umiejętności.