Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Dyrektor Sprzedaży I Marketingu

Agencja Celna DTA Sp. z o.o.
Wrocław, Wrocław - Smolec
praca stacjonarna
6768 dni temu

Ogłoszenie numer: 17776, z dnia 2006-02-03

Agencja Celna DTA powstała we Wrocławiu w 1991 roku, od początku proponując swoim klientom kompleksową obsługę celną. Firma posiada oddziały we Wroclawiu, Opolu a także kilka oddziałów we Wschodniej części Polski.

Miejsce pracy: Wrocław, Wrocław - Smolec

Opis stanowiska

Poszukujemy młodego, pozytywnie nastawionego do otocznia, kandydata, który będzie kierować pracą i rozwojem sprzedaży i marketingu zgodnie z celami firmy dotyczącymi rentowności i racjonalności kosztów.

Wymagania

- wykształcenie wyższe - doświadczenie w sprzedaży usług - gotowość do odbywania częstych podróży służbowych - umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i organizowania pracy - dyspozycyjność, kreatywność operatywność - znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Oferujemy: satysfakcjonującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz możliwość rozwoju zawodowego