Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie Biała Podlaska
Dyrektor Sprzedaży HOME CARE

Zepter International
Biała Podlaska
praca stacjonarna
3858 dni temu

Zepter International, międzynarodowa firma o szerokim asortymencie, obecna na 5 kontynentach i w ponad 40 krajach, której zaufało już ponad 80 000 000 klientów na świecie.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji / zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

Zepter International to międzynarodowa firma, o szerokim asortymencie. Zepter jest obecny na 5 kontynentach i w ponad 40 krajach, a oferowane produkty powstają w wyspecjalizowanych fabrykach w Niemczech, Włoszech i Szwajcarii. Zepter to renomowana marka, ciesząca się zaufaniem ponad 80 000 000 klientów na świecie i swoich pracowników. Zepter to ponadczasowa misja, innowacyjne produkty i unikalna sieć sprzedaży, licząca ponad 130 000 przedstawicieli.

Zepter Polska zatrudni:

Miejsce pracy: Biała Podlaska

OPIS STANOWISKA PRACY:

Poszukujemy osób z doświadczeniem w budowaniu struktur sprzedaży, które będą odpowiadać za tworzenie na terenie kraju struktur odpowiedzialnych za sprzedaż  najwyższej jakości produktów luksusowych.

Gwarantujemy atrakcyjny system promocyjny, szkoleniowy i motywacyjny  zarówno w początkowym okresie współpracy, jak i podczas całego okresu działalności.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym w sprzedaży bezpośredniej, najchętniej poparte udokumentowanymi sukcesami sprzedażowymi,
  • znajomość dobrych praktyk z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i zasad ich praktycznego zastosowania w rozwoju struktur sprzedaży bezpośredniej,
  • bardzo dobra organizacja i planowanie pracy własnej oraz swoich podwładnych,
  • komunikatywność, kreatywność, wytrwałość w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonych celów i zaangażowanie w ich realizację,
  • doświadczenie w treningu motywacyjnym i sprzedażowym ,
  • umiejętności prezentacyjne w sprzedaży bezpośredniej,
  • entuzjazmu i pasji w działaniu,
  • przedsiębiorczość i nastawienie na sukces.
OFERUJEMY:
  • samodzielne stanowisko,
  • szkolenia rozwijające umiejętności zarządzania, metody rekrutacji  i motywacji ,
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie do negocjacji.
  • pracę w atmosferze współpracy i  poszanowania indywidualnych predyspozycji

Poznaj

Zepter International Poland Sp. z o.o.

Zepter International to międzynarodowa firma, zajmująca się produkcją, dystrybucją i sprzedażą ekskluzywnych produktów z pięciu programów sprzedażowych. Zepter jest obecny na 5 kontynentach i w ponad 40 krajach, a oferowane produkty powstają w wyspecjalizowanych fabrykach zlokalizowanych w Niemczech, Włoszech i Szwajcarii. Zepter to renomowana marka, ciesząca się zaufaniem ponad 80 000 000 klientów na całym świecie świecie. Zepter to ponadczasowa misja, innowacyjne produkty i unikalna sieć sprzedaży, licząca ponad 130 000 doradców handlowych.